Pharmaceutical vision

Private Label Service

Pomůžeme vám vybudovat a rozvíjet úspěšné podnikání.

Private Label Service

Private Label je jednou z cest, jak vybudovat svou značku, ať už jste společnost snažící se rozšířit své stávající produktové řady, nebo přemýšlíte o vstupu na trh.

Vytvořte si svou vlastní produktovou řadu

Pharma Vision, s.r.o. nabízí celou řadu jedinečných produktů pro krásu a zdraví v různých množstvích a dodacích formách. Na základě Vašeho zadání a mnohaletých zkušeností našich vývojových týmů Vám připravíme produktové řady tak, aby přesně odpovídali Vašim představám. Současně si však můžete zvolit i některé z našich již existujících produktových řad.

Vtiskněte svému produktu punc jedinečnosti

Dejte svým produktům svůj osobitý styl! Přidáme Vaše jméno, vytvoříme Váš jedinečný a neotřelý design a navrhneme balení. V rámci Private Labec Service Vám produkt vyrobíme a kompletně zabalíme tak aby byl připraven k vstupu do Vašich distribučních kanálů. Garantujeme Vám, že Vaše Private Label produktové řady budou zcela splňovat Vaše požadavky na úroveň kvality a zpracování.

Získejte komplexní servis

Od našich zákazníků víme, jak moc jsou časově vytíženi realizací svých Privátních značek na trhu. Proto se naše společnost stará o kompletní vývojový, výrobní a kompletační servis, včetně testování a certifikování z pohledu bezpečnosti produktů. Nyní už stačí jen přidat osobní dotek a váš nový produkt je připraven.


Spolupracující subjekty